...

Leef3.nu tekent als eerste ledenorganisatie in Nederland de Wolk Partnerovereenkomst

Vandaag is de samenwerking tussen Leef3.nu, onderdeel van Beweging 3.0, en Wolk bekrachtigd! Leef3.nu gaat de Wolk heupairbag via het Wolk partnermodel als eerste in Nederland beschikbaar stellen voor haar leden via de online en offline kanalen.

Jan Jans van Leef3.nu en Jeroen van der Heijden van Wolk tekenden vandaag de partnerovereenkomst.

Jan Jans: “We zijn ontzettend blij dat we de Wolk heupairbag vanaf nu beschikbaar kunnen stellen voor onze leden. We horen vaak terug dat onze leden een heupfractuur oplopen en het is heel fijn dat we door de Wolk heupairbag deze vervelende fractuur, die veel leed veroorzaakt bij cliënten, kunnen voorkomen.”

Jeroen van der Heijden: “Ik ken Leef3 al heel lang en zij staan bekend als een zeer innovatieve ledenvereniging. We zijn er trots op dat juist zij de eerste ledenorganisatie in Nederland is die via ons Partnermodel de Wolk beschikbaar gaat stellen voor hun leden!”

Meer lezen? Bekijk onze laatste nieuwsberichten: